info@diyolinsaat.com
Konuksever Mah. Kızılırmak Cad. H.Çoban İş Merkezi No:135/B Kat:2 D:202 Muratpaşa/ANTALYA
HAKKIMIZDA
Diyol İnşaat
HAKKIMIZDA
Diyol İnşaat 2007 yılında kurulmuş olup Turizm, İnşaat, Tekstil, Ev Gereçleri, Yapı Malzemeleri alanlarında nesilden nesile bugüne kadar Karadeniz Akdeniz İç Anadolu ve Marmara Bölgelerinde hizmet vermiştir. Şirketimizin 15 yıllık varlığı güvene dayanan şirketimizin genç girişimci yöneticileride aynı güven ve özveri ile çalışmalarını inşaat alanında devam etmektedir.

MİSYONUMUZ
En büyük amacı ve azmin kaynağı güven olan Diyol İnşaat fizibilite çalışmalarını arsa araştırmalarını geleceği de düşünerek arkasında sağlam yapılar bırakmak önceliği ile alanındaki öncülüğü devam ettirmektedir.

VİZYONUMUZ
Yıllardır faaliyette olduğumuz her iş alanında olumlu sonuç aldığımız ve gurur duyduğumuz müşteri memnuniyetimizi daha üst noktalara taşımak hedeflerimizde ve ideallerimizdendir. İnşaat alanında kaliteli, güvenli, konforlu ve gelecek neslimizi düşünerek doğa ile iç içe yapılar inşa etmek önceliğimizdir.
Hedeflerimiz
Amacımız, müşterilerimizin kaliteli inşaat sağlama beklentilerini sürekli olarak aşmaktır. Ekip üyelerimiz işin tüm özelliklerini doğrularlar.
Emniyet
Proaktif güvenlik planlaması, çalışan herkes, şantiyeyi ziyaret eden veya şantiye yakınında çalışanlar için güvenli bir çalışma ortamı sağlamamıza yardımcı olur.
Takim Calismasi
Bir endüstri lideri olmak için, zorlukları çözmek ve birlikte sonuçlara ulaşmak için ekip çalışmasını teşvik etmemiz önemlidir.
.
.
.

Organizasyon Yapısı

Biz kimiz
Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Büyük mühendislik projelerini hayata geçirmeye devam eden firmamız kurulduğundan itibaren Türkiye’nin her bölgesinde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imzasını atmıştır.
Bize Ulaşın
ADRES
Konuksever Mah. Kızılırmak Cad. H.Çoban İş Merkezi No:135/B Kat:2 D:202 Muratpaşa/ANTALYA
TELEFON
05380969166
POSTA
info@diyolinsaat.com